Kategorie: Wszystkie | LOCA | O MNIE | OZZY | PIESKIE ŻYCIE | PRZYJACIELE | SZKOLENIE | WYCHOWANIE
RSS
środa, 17 marca 2010
Pewne rzeczy po prostu muszą być praktyczne.

Taką dewizą kieruję się w wielu kwestiach, m.in. wyboru "oprzyrządowania" moich psów.
Zarówno Loka, jak i Ozzy posiadają po jednej obroży i jednych szelkach. Smycze mają po dwie - jedną długą, przepinaną, drugą krótką. Wszystko porządnych firm, niekoniecznie tanie, ale dzięki temu służące długo i intensywnie (dodam, że jedyna obroża Loki jest dosłownie jej jedyną obrożą - służy jej od niemal 3 lat, od momentu gdy odebrałam ją z hodowli).

Kompletnie nie bawi mnie psia "moda", kupowanie co sezon nowej obroży i fantazyjnych szelek ani monitorowanie kiedy pojawią się nowe wzorki na obrożach i smyczach popularnych producentów :)

Poza tym - na owczarku obroży i tak nie widać. Bu.

Ale... Przyznaję się bez bicia... Złamałam się!
Skuszona promocyjną ceną i, przyznaję się bez bicia, absolutnie rozbrajającym kolorem (bladoróżowym) kupiłam Loce szpanerską firmową obrożę. Jest śliczna - dziewczyńska, słodziarska, w kosteczki :) Poza tym jest nawet praktyczna - ma zapięcie na zatrzask, jedyne słuszne moim zdaniem.

Minus bladoróżowej obroży? Nie jest w kolorze błota.poniedziałek, 15 marca 2010
My też tak kiedyś będziemy śmigać :)

FILMIK
19:34, martyna_art , SZKOLENIE
Link Komentarze (5) »
czwartek, 11 marca 2010
Z moim frisbowaniem jest tak jak z jazdą na rowerze - nauka w obu przypadkach była długa i bolesna. Okazało się jednak, że w przeciwieństwie do jazdy na rowerze, której to umiejętności ponoć się nigdy nie zapomina, ja zapominam jak się frisbuje.

Wiosna nieśmiało przedarła się przez zaspy, motywując do wyciągnięcia zza szafy zakurzonych dysków i ściągnięcia z posłania zaspanego snem zimowym psa.
Pierwsze wiosenne promienie słońca bezdusznie ujawniły potęęęężneeee braki w moim "ciepaniu deklami". Ech.

No cóż, wniosek jest jeden - zimowej stagnacji mówimy stanowcze NIE!

Zwłaszcza, że plan na ten rok obejmuje nie jedno seminarium, a dwa! Nie możemy dać plamy przed szanownymi obcokrajowcami :)

20:32, martyna_art , LOCA
Link Komentarze (2) »