Kategorie: Wszystkie | LOCA | O MNIE | OZZY | PIESKIE ŻYCIE | PRZYJACIELE | SZKOLENIE | WYCHOWANIE
RSS
niedziela, 16 marca 2008
Tak się ostatnio niefajnie złożyło, że nasza agilitowa poznańska grupa jest bezdomna i nie mamy gdzie ćwiczyć. Zamiast załamywać ręce skrzyknęłyśmy się z dziewczynami, zapakowałyśmy się w samochody i ruszyłyśmy na trening do... Bydgoszczy!

Moje futrzaki radziły sobie nawet całkiem nieźle, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Loca jak dotąd brała udział w jedynie kilku treningach, a Ozzy w treningach nie brał udziału już bardzo, bardzo długo :)

Filmiki:
LOCA (by Paula)
OZZY  (by Paula)
OZZY & LOCA (by Julix) 
15:36, martyna_art
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 09 marca 2008
Zostałam ustrzelona przez Anię i Orvokki i niniejszym dołączam się do zabawy, której zasady są następujące:

1. Podać link osoby, która nas "ustrzeliła",
2. Zacytować w swoim blogu reguły zabawy,
3. Wpisać 6 nieważnych, śmiesznych rzeczy na swój temat,
4. "Strzelić" do następnych 6 osób,
5. Uprzedzić wybrane osoby wpisując post na ich blogu.

Oto sześć moich przewinień:

1. Nigdy nie jeżdżę środkami komunikacji miejskiej bez ważnego biletu. Gdybym jakimś przerażającym zrządzeniem losu została zmuszona do jechania na gapę, bez wątpienia nie przejechałabym więcej niż dwa przystanki, umarłwszy w międzyczasie na zawał.

2. Zabroniłam wchodzić Loce do salonu w domu moich rodziców, ponieważ jest wyższa od ławy, z czego skrzętnie korzysta. Ozzy natomiast może swobodnie wchodzić do tego pokoju, bo natura poskąpiła mu wzrostu i przemożnej chęci włażenia na stoły. Skutek jest taki, że Ozzy szpanuje przed Locą z posiadanych przez niego przywilejów, za co notorycznie obrywa po uszach, gdy wychodząc z pokoju przechodzi obok młodej.

3. Nie potrafię pisać długopisem.

4. Nie jestem w stanie zrozumieć motywacji dziewczyn, które dorabiają sobie do paznokci takie długie i krzyczące kolorami cosie, z akrylu czy czegoś podobnego. Jak w czymś takim można dawać psu smakołyki bez ryzyka wydziobania mu oka?

5. Mówię "dzień dobry" wszystkim ludziom, których spotykam na klatce schodowej mojej kamienicy. Dlaczego? Po pierwsze, jestem dobrze wychowana. Po drugie (ważniejsze) nie jestem w stanie zapamiętać twarzy lokatorów, dlatego prewencyjnie, aby nie wyjść na niewychowaną dziewuchę, grzecznie witam się z wszystkimi napotkanymi tam ludźmi.

6. Uważam, że dobry pies to kudłaty pies. Taki, który do domu wnosi tony błota, piachu, śmieci, badyli, rzepów, liści i wszelkiego innego paskudztwa, które wysypuje sie z psa bezustannie.Moimi ofiarami zostali:
Aquilonis
Marysia
Anza
Agata
Z & Q

00:35, martyna_art
Link Dodaj komentarz »