Kategorie: Wszystkie | LOCA | O MNIE | OZZY | PIESKIE ŻYCIE | PRZYJACIELE | SZKOLENIE | WYCHOWANIE
RSS
wtorek, 29 stycznia 2008
To, że Gorbi jest najpiękniejszym przedstawicielem swojej rasy na świecie, to już wiadomo (po Światowej Wystawie w Poznaniu w 2006 roku, kiedy to zdobył zaszczytny tytuł Zwycięzcy Świata). Od wczoraj jest także Championem Polski!

Z tej okazji dostał nagrodę - spacerek na mrozie, czyli to, co łajki lubią najbardziej.
darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

Polowczyk bez dwóch zdań - wypatrzył i ogłosił wiewiórkę ;)
darmowy hosting obrazków
14:30, martyna_art , PRZYJACIELE
Link Komentarze (4) »
czwartek, 24 stycznia 2008
Pogoda nas nie rozpieszcza - jest mokro, zimno, szaro, buro i ponuro. Wirusy i bakterie szaleją, bezustannie szturmując nasz układ odpornościowy z nadzieją, że uda im się posiedzieć nie niepokojonym w naszym miłym ciałku i spustoszyć je choć odrobinę. Moje pustoszą już od tygodnia, zmuszając mnie do nie wyściubiania nosa na dwór ani na sekundę.

Nudzę się ja, nudzą się również moje psy. Wszyscy marzymy już o lecie, o pachnących łąkach, tętniącym życiem lasach, długich dniach, rześkich porankach i niczym nie skrępowanej radości...

darmowy hosting obrazków
20:59, martyna_art , OZZY
Link Komentarze (3) »
środa, 09 stycznia 2008
Obedience wzmacnia posłuszeństwo, opanowanie i dokładność; frisbee jest dynamiczne i efektowne. Ale i tak oba te sporty razem wzięte nie przebiją agility, zawierającego wszystkie wymienione wyżej elementy.

Agility to jest to, co tygrysy lubią najbardziej. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Ozzy tygrysem jest dość specyficznym, więc agility lubi wybiórczo - tylko w spokoju, na naszym podwórku, bez zbędnego pośpiechu, przeszkadzajek i powtarzania poszczególnych elementów. W związku z tym na Loce ciąży obowiązek lubienia agility bez względu na okoliczności ;)
Pracujemy nad tym i w domu, i pod czujnym okiem Marysi od Uny, na terenie szkoły ABC w Poznaniu.

Młoda pracuje już całkiem nieźle, ładnie się skupia pomimo wielu rozproszeń, w kilka chwil polubiła nieznany do tej pory długi tunel i jest bardzo ciasnoskrętna :)
22:04, martyna_art , LOCA
Link Komentarze (1) »
wtorek, 01 stycznia 2008

Nadszedł Nowy Rok, postanowiłam więc, że z tej okazji odświeżę i zmienię wizualnie bloga.

Niestety, na lekcjach informatyki w szkole uczyli mnie rzeczy absolutnie niepoważnych i zbędnych, toteż muszę nadrobić stracony czas i nauczyć się obsługi tego czegoś, co kryje się za groźnym skrótem "CSS". W związku z tym blog będzie się zmieniał i ewoluował przez kilka dni, proszę więc o wyrozumiałość i cierpliwość :)

22:02, martyna_art , O MNIE
Link Komentarze (2) »